AIMA Haluk Barutçuoğlu Binası, Yıkılan Rıhtımı Yenileme Kampanyası

Değerli sanatseverler, değerli Ayvalıklılar,

Ayvalık Uluslararası Müzik Akademisi AIMA, 1998 yılından beri, Prof. Filiz Ali öncülüğünde, Ayvalık’ın ve Türkiye’nin kültür ve sanat hayatına katkıda bulunmak için çalışıyor.

AIMA, Türkiye’de, alanındaki öncü kurumlardan biri.

Bugüne dek Ayvalık’ta sayısız konser ve etkinlik düzenledik; çok sayıda yerli ve yabancı sanatçıyı, eşsiz bir güzelliğe ve özgün bir kültüre sahip olan Ayvalık’ımızla ve Ayvalıklılarla buluşturduk.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen yetenekli gençlerin, Ayvalık’ta usta müzisyenlerden ders almalarını sağladık.

AIMA, sanatı ve Ayvalık’ı seviyor.

21 Mayıs’ta yaşanan fırtına, tıpkı bütün Ayvalıklıları, özellikle de balıkçılarımızı ve esnafımızı olduğu gibi AIMA’yı da vurdu.

Fırtına sonrasında, daha önce çok sayıda etkinlik düzenlediğimiz rıhtımımız çöktü, kullanılamaz hâle geldi. Şimdi, rıhtımımızı yeniden inşa etmemiz gerekiyor.

Pandemi döneminde etkinliklerimize ara verdik. Kültür ve sanat alanında faaliyet gösteren pek çok kurum ve sanatçı gibi, biz de zor bir süreçten geçiyoruz.

Ağustos ayından itibaren AIMA binamızda ve Ayvalık genelinde düzenleyeceğimiz yeni etkinlikler için, şimdi siz sanatseverlerden destek bekliyoruz.

Çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapan ve yapacak olan rıhtımımızı yenilemek için, sizlerden de imkânlarınız ölçüsünde AIMA’ya bağış yapmanızı rica ediyoruz.

Eğer siz de, gönüllülerin karşılıksız emeği üstünde yükselen AIMA’ya yardımcı olmak isterseniz, ayvalikmusic.org adresine girerek “Bağış Yap” butonuna tıklayabilir ve Fonzip hesabımız üzerinden AIMA destekçisi olabilirsiniz.

Ayvalık’ı ve Türkiye’yi AIMA’sız bırakmayalım.

AIMA’yı birlikte yaşatalım.

Bağış yapmak için: https://fonzip.com/aksv/aima-binasi-yikilan-rihtimin-yenilenmesi